Projektový/á manažer/ka Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste pečliví, umíte skvěle plánovat a dotahovat věci do zdárného konce? Umíte přátelsky „popohnat“ a motivovat ostatní? Máte za sebou výsledky z úspěšně dokončených projektů? Do dvanáctičlenného týmu Project Management, který vede projekty napříč bankovními divizemi, hledáme energického kolegu nebo kolegyni, které/mu neuteče žádný deadline a budget ohlídá do poslední koruny.

Co budete mít na starosti:

* Připravíte projektový plán, který Vás dovede k úspěšnému dokončení projektu

* Budete koordinovat projektový tým, hlídat dodržení stanovených termínů a řídit zdroje

* Projektový budget budete mít pod palcem od A do Z: evidence, čerpání, schvalování faktur i reporting

* Čeká Vás spolupráce s kolegy a kolegyněmi napříč všemi bankovními útvary, ale také v rámci skupiny UniCredit Group napříč regionem CEE – ať už jsou to ostatní projektoví manažeři a manažerky, IT týmy z naší sesterské společnosti UniCredit Services nebo externí dodavatelé

* Zodpovídat budete sponzorovi projektu a řídící komisi projektu; čeká Vás příprava projektových podkladů a jejich pravidelná prezentace (nezřídka v angličtině)

* Úspěch projektu budete měřit podle předem jasně stanovených KPIs (scope, budget, time)

Co byste měli perfektně umět:

* Plánovat, organizovat, úkolovat, motivovat, rozjíždět a dotahovat

* Mluvit, číst a psát anglicky

* MS Office, hlavně PowerPoint, Excel a Outlook

* Rychle se zorientovat a zvládnout uřídit velký objem práce

* Bude se Vám hodit přehled v oblasti IT a testování aplikací

Co Vám nabízíme:

* Možnost řídit obchodní nebo regulatorní projekty, které mají zásadní dopad na celou Banku

* Přátelského a podporujícího šéfa a zkušené kolegy/ně

* Štědrý balíček benefitů: stravenky, kafeterii, výhodné bankovní produkty, 30 dní volna, sick days, flexibilitu home office a další

* Kariérní růst myslíme vážně – jako první s novými příležitostmi oslovujeme naše zaměstnance

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková