Tlumočník/koordinátor ve výrobě s UKR a RUS Kopřivnice

Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU/SŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici výhodou
* Výborná znalost ukrajinského/ruského a českého jazyka
* Schopnost motivovat zaměstnance, technická zdatnost
* Časová flexibilita - směnný provoz a občasná práce o víkendu

Nabízíme

* Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti a báječný tým
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky v hodnotě 115Kč, věrnostní bonusy, prémie, odborná školení

Náplň práce

Chcete vést tým lidí a ovládáte ukrajinštinu/ruštinu? Máte zkušenosti s výrobním prostředím?
Pro naše zakázky v Kopřivnici a Rožnově pod Radhoštěm hledáme tlumočníka/koordinátora s ukrajinštinou nebo ruštinou.

Náplň práce:
* Zapracování zaměstnanců z Ukrajiny a organizace jejich práce
* Překladatelská a administrativní činnost
* Zajišťování kompletního zaškolení
* Manuální práce na výrobní lince
* Kontrola a kompletace vyrobených dílů

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Ludmila Polmová