OZ – veterinární a potravinářská diagnostika (celá ČR) Praha

Plat: 35000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Máte vystudovanou VŠ v oboru přírodní vědy, zemědělství, potravinářství, chemie nebo veterina
- Umíte dobře anglicky a můžete absolvovat zaškolení v zahraničí u přímých výrobců
- Víte, čím se zabývají laboratoře v segmentu veterina a potravinářská výroba a ideálně „mluvíte jejich jazykem“
- Jste aktivní řidič/řidička a nevadí Vám cestovat po Čechách
- Chcete zastupovat na trhu LIFE SCENCE v Čechách silné produktové portfolio
- Chcete se stát součástí úspěšného obchodního týmu ve velmi dobře zavedené mezinárodní distribuční společnosti se sídlem v Praze
- Denní komunikace se stabilním klientským portfoliem v rámci Čech
- Nabídka nejen laboratorní techniky, ale i spotřebáku a reagencií
- Příprava velkých tendrů a sledování situace na trhu a u konkurence
- Interní komunikace s kolegy z logistiky, servisu a veřejných zakázek

Náplň práce

- Zázemí velmi stabilní zahraniční distribuční společnosti
- Velmi kultivovaný a příjemný pracovní tým
- Auto, mobil, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, pravidelně vyplácené dosažitelné bonusy

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Kalina