Výstupní kontrolor/ka kvality Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-Umíte pracovat na počítači a máte základní povědomí o hardwarové stránce počítače(PC komponenty).
-Nemusíte umět nic složitého, stačí znalost posílání mailů, vyhledávání na internetu atd...Pokud totiž umíte toto, my Vás pak do našich systémů snadno zaučíme.

-Počítejte s tím, že pracujeme na 12 hod směny denní a noční a kalendář směn zahrnuje i víkendy.
-Důležitá je pro nás spolehlivá docházka.

Nabízíme

-Smlouvu na dobu neurčitou.

-Výplatu na účtě vždy nejdéle 15ctého v měsíci.

Benefity: závodní stravování od 6 Kč, Cafeterii 3000 Kč, motivační bonus až 10 000 Kč/rok, odměnu za doporučení nového zaměstnance 10.000 Kč a další benefity, s kterými Vás ráda seznámím.

Budeme se těšit!

Náplň práce

-Vizuální kontrola vzhledu a balení vyrobených počítačů. Nebudete kontrolovat každý kus, jedná se pouze o systémem náhodně vybraný vzorek produkce.

-Dále budete počítače testovat - po testu již odesíláme naše výrobky koncovým zákazníkům. Je tudíž potřeba, aby počítač uměl všechno to, co požaduje běžný uživatel.

-Vše budete zaznamenávat do reportů a nalezené chyby a nedostatky hlásit zodpovědným oddělením.

Jusda Europe s.r.o.

532 01 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Neťuková   733 593 414