Prodejce náhradních dílů velkých vozů Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
- praxe na obdobné pozici je velkou výhodou
- běžné uživatelské znalosti práce na PC - tabulky, práce s dokumenty, emailová komunikace
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- dobrý přehled v dané oblasti - zájem o „svět motorů“ a dění kolem

Nabízíme

- zaměstnanecké benefity - stravenky, multisport kartu, připojištění
- dobré mzdové ohodnocení a dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
- příjemné a přátelské prostředí v kolektivu pohodových zaměstnanců

Náplň práce

- každodenní komunikace s klienty na prodejně, jejich obsluha a poradenství
- řešení objednávek a požadavků klientů, vyřizování reklamací
- práce s pokladnou a péče o prodejní prostory
- příjem a doplňování zboží
- příprava a spolupráce na marketingových akcích

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alžběta Fialová