Skladník Hustopeče

Lokalita pracoviště: Hustopeče , Jihomoravský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- člověka s praxí na VZV a prací ve skladu
- zkušenosti se systémem skladového hospodářství jsou výhodou
- pečlivého, zodpovědného, spolehlivého a samostatného kolegu
- časová flexibilita spojená s prací ve 2 směnné provozu

Nabízíme

- 13. plat
- docházkový bonus
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na výborné stravování přímo u nás– oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý!
- příspěvek na sport a kulturu
- očkování proti chřipce
- zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
- firemní akce
- vánoční dárky
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměny za doporučení zaměstnance
- narozeninové obědy
- poukázky na praní
- měsíční odměny
- nadstandardně placené přesčasy a víkendy
- iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky, ovocné dny, kávové dny

Náplň práce

- vychystávání materiálu ze skladů dle plánu a výrobních zakázek
- zásobování materiálem a přepravními obaly svěřený úsek (jednotlivá pracoviště, příruční regály apod.)
- převoz materiálu na následující operace, odvozy hotových výrobků zpět do skladu
- provádění elektronických převodů materiálu pomocí přidělených čtecích zařízení
- zodpovědnost za správnost navezeného materiálu do výroby a za správné naskladnění, za řádné označení materiálu předaného k výrobnímu pracovišti (štítek s čarovým kódem)

NORMA Czech, s.r.o.

Havlíčkova 540
Hustopeče
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Klimeš   603 362 364