Skladník / řidič Praha 9 - Horní Počernice

Plat: 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 9 - Horní Počernice, Hlavní město Praha
Vloženo před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• pouze uchazeči s platným průkazem na VZV
• praxe skladníka - výhodou
• ŘP skupiny B
• uživatelskou znalost práce s PC
• zkušenosti v logistice
• samostatnost a spolehlivost
• manuální zručnost

Nabízíme

• zázemí prosperující společnosti
• stabilní pracovní uplatnění na HPP v jednosměnném provozu
• volné víkendy
• nástupní mzda 28 000 Kč
• práce v malém kolektivu
• 5 týdnů dovolené

Místo práce: Praha 9 - Horní Počernice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 22. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Ancor CZ s.r.o., prosperující obchodní společnost, zabývající se dovozem kuchyňské techniky pro domácnost, výhradní dovozce do České republiky.

Náplň práce:
• příjem zboží od dodavatele
• příprava zboží k expedici
• balení paletových a balíkových zásilek
• převažující manuální práce
• práce s PC a čtečkou čárových kódů
• rozvoz zboží
• vykládka a nakládka s VZV

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719