Elektrotechnik pro uvádění strojů do provozu Tachov

Plat: 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Vloženo před 22 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vyučení v oboru automatizační technologie
• znalost SIMATIC STEP 7 - výhodou
• základní znalost NJ nebo AJ
• flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, pracovat přesčas

Nabízíme

• práci na HPP
• mzdové ohodoncení 35 000 Kč
• týden dovolené navíc
• zdarma závodní stravování
• příspěvek na dopravu 2,-Kč/km
• příspěvek na penzijní připojištění měsíčně ve výši 2% hrubé mzdy nebo
• příspěvek na životní pojištění ve výši 850,-Kč/měsíc
• příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce
• věrnostní bonusy
• zvýhodněné tarify mobilního operátora
• dobré a kolegiální pracovní klima

Místo práce: Tachov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kpeleskova@bhs-world.com.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service s.r.o. zabývající se výrobou papírenských strojů, včetně jejich montáží a servisem.

Vzhledem k nárůstu objemu zakázek rozšiřují v současné době svůj tým spolupracovníků o vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Více informací o společnosti naleznete na www.bhs-world.com.

Náplň práce:
• kontrola funkcí jednotlivých částí stroje a jeho nastavení
• kontrola stroje v automatickém režimu spojenou se simulací provozu

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719