Kontrolor kvality Frenštát pod Radhoštěm

Lokalita pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský
Vloženo před 25 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• znalost práce s PC - MS Office
• znalost čtení výkresové dokumentace
• ochota učit se novým věcem
• zodpovědnost, svědomitost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
• znalost normy ISO 9001:2015 popř. IATF - výhodou
• zkušenost na obdobné pozici v automotive - výhodou

Nabízíme

• práci na dvousměnný provoz (ranní/odpolední)
• práci ve stabilní a prosperující společnosti
• možnost dotovaného závodního stravování
• odpovídající platové ohodnocení
• možnost profesního růstu
• docházkový bonus
• dovolená nad rámec zákonné povinnosti *
• příspěvek na penzijní připojištění *
• podíly na hospodářském výsledku **
• možnost čerpání zvýhodněného mobilního tarifu pro km. zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

* V závislosti na počtu odpracovaných let.
** V závislosti na ek. situaci daného roku.

Místo práce: Frenštát pod Radhoštěm - okres Nový Jičín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete Váš stručný životopis na e-mailovou personalni@akfrenstat.cz.

Pro bližší informace volejte +420 556 840 110, paní Macháčová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 22. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, který patří mezi 3 nejvýznamnější zaměstnavatele ve městě Frenštát p. R. a okolí. Výrobní společnost AK Frenštát s.r.o. se zahraniční majetkovou účastí působí v oblasti automobilového průmyslu. AK Frenštát s.r.o. se zabývá výrobou kabelových systémů a elektrokomponentů zejména pro přívěsy a návěsy. Tyto výrobky mají celosvětové rozšíření.

Náplň práce:
• poskytování podpory při externích i interních auditech
• zajištění vstupní kontroly materiálů
• provádění namátkové mezioperační a výstupní kontroly výrobků
• provádění namátkové kontroly dodržování zásad organizace a pořádku na pracovištích
• zadržení (zablokování) neshodných materiálů a výrobků
• provádění mezioperační a výstupní kontroly nových dílů
• 100% kontrola určených výrobků
• spolupráce s referentem QS při řešení reklamací, kontrola dodržování nápravných opatření
• provádění vstupního školení nových pracovníků na systém kvality
• odpis neshodných výrobků
• evidence a kontrola vzorových kusů

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719