Obchodní manažer / manažerka Všechovice - okres Přerov

Lokalita pracoviště: Všechovice - okres Přerov, Olomoucký
Vloženo před 28 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ/SŠ vzdělání strojního nebo technického zaměření - výhodou
• prokazatelné obchodní zkušenosti
• profesionální komunikace a vystupování
• zkušenosti z oboru nebo zájem o něj výhodou
• velmi dobrá znalost AJ (nebo RJ)
• flexibilita
• ŘP sk. B

Nabízíme

• práci na HPP
• podílení se na zajímavých a různorodých projektech pro významné zákazníky
• zázemí moderní společnosti
• tým skvělých kolegů
• možnost profesního a osobního růstu
• zajímavé platové ohodnocení
• zaměstnanecké výhody

Místo práce: Všechovice - okres Přerov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zivotopisy@renetra.cz nebo tel.: 581 655 111.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je česká společnost RENETRA s.r.o. zabývající se návrhy, výrobou a servisem čerpacích agregátů, které dodává téměř do celého světa.

Více informací o společnosti naleznete na www.renetra.cz.

Náplň práce:
• pečování o současné klienty včetně poradenství
• vyhledávání nových obchodních možností
• řízení a rozvíjení obchodu a projektů
• vedení projektů pro významné české i zahraniční firmy
• osobní jednání se zákazníky při sjednávání zakázek
• připravování prezentací a obchodních nabídek

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719