Montážní dělník Libchavy

Plat: 134 - 155 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Libchavy, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- výuční list v technickém oboru (nejméně úplné ZŠ vzdělání + praxe)
- ochotu pracovat
- pečlivost, manuální zručnost
- zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

- odpovídající mzdové ohodnocení
- práci v jednosměnném provozu
- zajímavou práci pro českou stabilní společnost
- stravování v prostorách firmy nebo stravovací kartu
- dovolenou navíc
- a další škálu benefitů jako věrnostní prémie, zvýhodněný tarif pro celou rodinu, příspěvek na penzijní či životní pojištění apod.

Náplň práce

SOR Libchavy spol. s r.o.

48
Libchavy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Klapková