Strojní zámečník/ce 30.000 - 40.000 Kč Tachov

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* odborné vyučení bez maturity
* zkušenost v oblasti strojírenství (montáž/demontáž strojních zařízení a souvisejících komponentů)
* znalost výkresové dokumentace
* znalost AJ nebo NJ výhodou
* ochotu cestovat a pracovat přesčas
* ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

* práci na HPP
* mzdové ohodoncení 30 000 - 40 000 Kč
* týden dovolené navíc
* zdarma závodní stravování
* příspěvek na dopravu ve výši 2,- Kč/km
* příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2% z hrubé mzdy nebo
* příspěvek na životní pojištění ve výši 850,-Kč
* příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce
* věrnostní bonusy
* zvýhodněné tarify mobilního operátora
* dobré a kolegiální pracovní klima

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme šikovné zámečníky. Máte technické znalosti a dokážete se orientovat ve výkresové dokumentaci? Pokud ano, určitě nám o sobě dejte vědět.
* provádění montážních činností dle technické dokumentace
* provádění kontroly provedených montážních činností a záznamů o provedené práci
* příprava vyrobených strojních zařízení a souvisejících komponentů pro balení, nakládku a expedici

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová