Supervizor pro výrobní kvalitu Pardubice okolí

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice okolí, Pardubický
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, ÚSO, SŠ vzdělání, praxe v oblasti kvality výhodou,
uživatelská znalost MS Office (zejména Excel),
komunikativní znalost Aj slovem i písmem, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, samostatnost

Nabízíme

Plat ve výši 35-40 tisíc, práce na 1 směnu v zahraniční výrobní společnosti (ve velmi čistém a klimatizovaném prostředí), řada firemních benefitů, nástup co nejdříve!

Náplň práce

Povedete tým techniků výrobní kvality,
budete monitorovat výrobní kvalitu a reportovat výsledky managementu kvality a TOP managementu,
Budete hledat příčiny závad a podílet se na řešení jejich vzniku.
Dále se budete účastnit meetingů souvisejících s kvalitou, podílet se na návrhu a schvalování protiopatřením v případě problémů připravujete reporty kvality na denní, týdenní a měsíční bázi, připravujete a monitorujete statistická data v případě sériových problémů

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28