Ekonomický náměstek Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, VŠ ekonomického směru, komplexní znalosti v oboru ekonomiky, daní, finančních modelů a analýz,
znalost obecně závazných právních předpisů vztahujících se k vykonávané činnosti,
orientace v problematice ekonomiky dopravy, tvorby finančních modelů a kompenzací,
analytické, organizační a komunikační schopnosti,
systematičnost, pečlivost, odolnost vůči stresu;
manažerské a řídící schopnosti, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC - zejména MS Excel, PowerPoint

Nabízíme

Odpovídající mzdové ohodnocení, velká řada firemních benefitů, prestižní pozice ve společnosti, která zabezpečuje služby v oblasti dopravy. Nástup podle možností kandidáta.

Náplň práce

Řízení několika oddělení společnosti,
zpracování finančních plánů společnosti a jednotlivých dílčích organizačních jednotek,
zodpovědnost za vedení účetnictví, plnění daňových povinností a povinností ve vztahu k finančním institucím a příslušným úřadům.
Zpracování střednědobých finančních plánů společnosti a jednotlivých divizí v souladu se záměry schválenými valnou hromadou, představenstvem a vedením společnosti.
Analýzy hospodaření společnosti a jejich porovnávání s prognózami.
Zpracování cenových kalkulací pro jednotlivé úseky a činnosti společnosti,.
Orientace v dotačních příležitostech a dohled nad jejich realizací.

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28