ServiceNow Consultant - projekty v EMEA regionu Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Láká vás pracovat pro přední technologickou společnost a stát se součastí ServiceNow týmu s nejlepším zázemím ve střední Evropě?

Máte zkušenost se ServiceNow a frontend vývojem/Javascript?

Chcete se v této oblasti dále vzdělávat, školit se a získávat certifikace přímo od výrobce?

ANO?

Neváhejte a zašlete nám váš profil, rádi se s vámi spojíme!

Na co se můžete těšit?
   •  Vývoj zcela nových modulů, konfigurace a implementace ServiceNow pro přední světové společnosti v EMEA regionu
   •  Budete součástí menších 5 členných týmů - dle seniority budete zodpovědný za solution architekturu, komunikaci s klienty a vedení jednotlivých projektů
   •  Čeká na vás technologický rozvoj – školení přímo od výrobce, certifikace a mezinárodní konference
   •  Stanete se součástí zkušeného týmu s nejlepším technologickým zázemím ve střední Evropě a získáte zkušenost z rozmanitých projektů

Co u vás oceníme?
   •  Předchozí zkušenost s platformou ServiceNow – oceníme juniornější i seniornější kandidáty
   •  Ovládáte frontend vývoj v JavaScript, Angular, HTML/CSS, SQL
   •  Chuť technologicky i kariérně růst a vzdělávat se v týmu zkušených kolegů
   •  Anglický jazyk – tým je mezinárodní

A co vám nabízíme?
   •  Stabilní zázemí mezinárodní technologické společnosti a možnost být součástí předního ServiceNow týmu ve střední Evropě
   •  Možnost kariérního růstu do role Solution Architekta a vedení projektů
   •  Technická školení a certifikace – stanete se experty a nositeli know-how pro ServiceNow platformu
   •  Mezinárodní tým zkušených kolegů
   •  5 týdnů dovolené
   •  Možnost i remote spolupráce
   •  Firemní neformální akce, možnost vycestovat do zahraničí
   •  Mnoho dalších benefitů: sick days, stravenky, placené přesčasy, penzijní a životní připojištění, velké slevy u partnerských společností a další

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a zašlete nám váš životopis!

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sabina Šmolíková