Manažer/ka strategického nákupu Náchodsko

Lokalita pracoviště: Náchodsko, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ a praxe na obdobné pozici včetně řízení týmu
- pokročilé dovednosti v oblasti vyjednávání, nákupu
- komunikativní aktivní znalost AJ
- znalost práce na PC /MS Office/
- organizační, vyjednávací a komunikační schopnosti

Nabízíme

- perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- firemní benefity
- jazykové kurzy
- další odborné vzdělávání
- pružná pracovní doba

Náplň práce

Podílení se na tvorbě nákupních strategií firmy a jejich cílů. Řízení týmu strategických nákupčích, rozdělování dodavatelského portfolia a zadávání operativních úkolů. Reporting vedení společnosti. Zodp. za plnění definovaných cílů spojených s nákupem materiálů. Identifikace možných oblastí úspory. Řízení dodavatelských vztahů podle současně platných zákonů a podle dohodnutých obchodních podmínek. …

Personal Náchod

547 01 Náchod
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zdeňka Honzů   606 606 623