Práce ve výrobě | 35 000 Kč + bonus 20 000 Kč + ubytování zdarma Otrokovice

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Otrokovice, Zlínský
Vloženo před 27 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• fyzickou zdatnost
• praxe není nutná, my vás ZAŠKOLÍME a vše ukážeme a naučíme

Nabízíme

• dlouhodobé a stabilní zaměstnání na smlouvu
• ubytování zdarma
• průměrný výdělek 35 000 Kč
• + nástupní bonus 20 000 Kč
• příplatek za čtyřsměnný provoz 1 500 Kč
• nadstandardní příplatky (sobota 30 Kč/h, neděle 50 Kč/h, přesčasy až 50 %)
• 13. a 14. plat
• svozy zdarma na trase Zlín – Otrokovice a zpět
• flexipass poukázky
• příspěvek na stravování 55 % (oběd pouze za 42 Kč)
• 25 dní dovolené
• kariérní růst (postup na vyšší pozice za vyšší mzdu)
• moderní prostředí (nová hala, nové stroje)

Náplň práce

PRO KOHO BUDETE PRACOVAT
• Budete pracovat pro předního evropského výrobce pneumatik pro zemědělské a stavební stroje.
• Pracoviště se nachází v Otrokovicích u Zlína, v areálu je hlídané parkoviště, které můžete využít zdarma.

CO BUDETE VYKONÁVAT
• obsluhovat stroje na přípravu a kompletaci pláštů pro traktory a jeřáby (práce není v tempu, kromě půl hodinové pauzy na jídlo si můžete dle potřeby dělat i další krátké pauzy)

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Zahradníková   +420 773 740 251