Technik veřejného osvětlení Praha-východ

Lokalita pracoviště: Praha-východ, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Provádíme správu a údržbu veřejného osvětlení a s tím související elektro instalační práce.

Co od Vás očekáváme?
vyhlášku 50/1978 §5 (propadlou vyhlášku společně obnovíme)
řidičský průkaz sk. B
manuální zručnost, chuť poznávat nové technologie
praxi nebo vzdělání v oboru a praxi v rámci studia
chuť pracovat v provozu s pohotovostní službou (1x za 6 týdnů - noční a víkendová pohotovost)

Co nabízíme?
pracovní poměr na dobu neurčitou
práci s pohotovostní službou - příplatky dle zákoníku práce
zázemí stabilní společnosti a práci v malém kolektivu
zaučení pod dohledem zkušeného kolegy

Firemní benefity
příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 110,- Kč
5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno
příspěvek na kartu Multisport
příspěvek na penzijní připojištění
výhodný telefonní a datový tarif (i pro rodinné příslušníky)
a další

Co bude vaším úkolem?
Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí (veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.).
Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.

Chcete využít této šance a stát se členem našeho týmu? Neváhejte a pošlete svůj životopis nebo základní informace o sobě. V rámci naší skupiny jsme schopni nabídnout i další pozice a uplatnění, pokud by tato pozice nebyla pro Vás ideální.

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227