Fyzicky nenáročná práce s volnými víkendy, 24.000Kč + Nový Jičín

Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- pravidelnou docházku do práce

Nabízíme

- práce pouze od pondělí do pátku, volné víkendy – 7,5 hodinové směny!
- hlavní pracovní poměr
- fyzicky NENÁROČNOU práci
- příjemné a čisté prostředí
- až 25 dní dovolené
- stravování přímo na pracovišti s příspěvkem 24Kč/den
- docházkový bonus až 900Kč/měsíc

Základní mzda 128,5Kč/hod + příplatky:
- 18Kč/hod navíc za noční směny
- 17,50Kč/hod navíc za práci v době od 18:00h-22:00h
- 100% navíc za práci ve svátek
- 25% navíc za práci o víkendu ( v případě Vašeho zájmu lze pracovat i víkendy)

Náplň práce

Chcete mít jednoduchou práci na poloautomatické lince v příjemném prostředí s VOLNÝMI VÍKENDY? Pak Vám nabízíme možnost stát se operátorem výroby!

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Jurečková   +420 770 108 587