Právník/Právnička Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho týmu hledáme šikovného právníka nebo právničku, kteří se nebojí častých výzev a širokého záběru právní problematiky v bance a kteří rádi pracují v dynamickém a přátelském kolektivu.

Náplň práce

*právní poradenství včetně vypracovávání právních analýz pro potřeby obchodních i neobchodních útvarů UniCredit Bank s výjimkou úvěrové oblasti a vymáhání úvěrů

* účast na jednáních v rámci banky, případně i s klienty

* zastupování UniCredit Bank v soudních a správních řízeních v kompetenci právního úseku

* právní poradenství orgánům UniCredit Bank, podpora korporátní agendy banky (právní zabezpečení valných hromad, zasedání dozorčí rady, fúze akvizice atd.)

* specifická agenda zejména pro oblast účtů, nájemních smluv, bankovního tajemství, oblast spolupráce s třetími stranami včetně outsourcingu a součinnosti se státními orgány, oblast digitalizace a elektronických podpisů a základy IT práva

Požadujeme

* dokončené magisterské vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě + minimálně 3 roky praxe, ideálně alespoň 1 rok v bankovnictví

* pokročilou angličtinu (jiný jazyk výhodou)

* znalost obchodního, občanského, občanského procesního práva související s odbornou činností a základní přehled o právu EU

* zkušenost v oblasti bankovních produktů a jejich právní problematiky

* spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, dynamičnost, obliba práce v kolektivu a zájem učit se nové věci

Nabízíme

* samostatnou odbornou pozici a smlouvu na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení

* zajímavou a pestrou pracovní náplň v přátelském kolektivu

*PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru

*SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni

*NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.

*JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková