Zámečník EN 135 - mzda 30.000,-Kč čistého + benefity a ubytování Kladno

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kladno, Středočeský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxi min. 1 rok
- Čtení výkresové dokumentace
- Platný certifikát EN 135
- Vyučení ve strojírenském oboru /ideálně zámečník/
- Životopis

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr, zázemí úspěšné a moderní společnosti
- Motivující mzdové ohodnocení - 30.000,- Kč čistého včetně diet a prémií
- Výše hodinové mzdy závisí na vstupní pracovní zkoušce, následně bude pracovník zařazen do skupiny
- Po zaučení navýšení mzdy
- Denní diety ve výši 217,-
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Nadstandardní příplatky za směnnost
- 19,30Kč/hod příplatek za prostředí
- Profesní růst , pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
- Možnost týdenních finančních záloh
- 25 dní dovolené
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Závodní stravování

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou sklápěcích koreb pro nákladní automobily, přijmeme nové pracovníky na pozici: Zámečník

Náplň práce :
- Sestava koreb pro nákladní auta + bodování CO2.

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299