Supervizor přípravy výroby a výměny forem Čáslav

Lokalita pracoviště: Čáslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* alespoň podobnou pracovní zkušenost z výrobní firmy
* zkušenost s vedením lidí, analytické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti
* týmového hráče schopného s chladnou hlavou operativně řešit problémy ve výrobě
* není vyžadován cizí jazyk

Nabízíme

* nesměnnou pozici v liniovém managementu společnosti
* zajímavou a stabilní práci u renomované firmy s velice specifickou technologií
* lidský přístup a příjemné pracovní prostředí i kolektiv
* možnost profesně se vzdělávat a posouvat dál
* bohatý program benefitů

Náplň práce

Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme kandidáta do liniového managementu ve výrobě - nejedná se o klasického supervizora, který má podřízené mistry a operátory, ale manažera, který povede tým techniků přípravy forem, nástrojařů a technologů.
* zpracování docházek, vedení a motivace týmu technických pracovníků
* zajištění procesu výměny forem a nástrojů
* kooperace s nástrojárnou ohledně oprav a předávání nástrojů
* optimalizace procesu výměn nástrojů a forem
* předkládání nápadů na zlepšení procesů na svěřeném úseku výroby

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martin Holata