Práce ve skladu bez VZV - Nástup už 1.4. Brno

Plat: 21500 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* plnoletost
* zodpovědnost
* pozitivní přístup k práci

Nabízíme

* mzdu v základu 21500 Kč/měs.
* pravidelný měsíční bonus 1800 Kč/měs.
* práci na dvě směny (jeden týden ranní, druhý týden odpolední), víkendy volné
* týden dovolené navíc, tedy 25 dnů
* dotované závodní stravování 55% - výběr ze 7 druhů jídel
* akce pro zaměstnance
* práci pro významného a celosvětově známého klienta.

Náplň práce

* Do menšího a pohodového týmu skladníků hledáme šikovného kandidáta s nástupem ideálně 1.4. :)
* Náplň práce spočívá v jednoduchém naskladnění a vyskladnění materiálu (kontrola kusů, jestli vše dorazilo v pořádku, vychystání pro zásobovače linky)

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martina Lukáčová