Speditér/ Logistik do Chomutova - 3 směny Ústí nad Labem

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do rodinného a pozitivně naladěného kolektivu hledáme nového člena na pozici SPEDITÉR/ LOGISTIK. Pokud se NEBOJÍTE 3-směnného provozu a nevadí Vám komunikovat v anglickém či německém jazyce, tak nám neváhejte poslat Váš životopis.
NEJEDENÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ!
- budete se starat o vozovou flotilu a její řidiče
- čeká Vás řešení zakázek, dohled nad jejich realizací a řešení komplikací
- nemine Vás ani komunikace se zákazníkem
- AETR pro Vás bude denním chlebem

Nabízíme

- hledáme především člověka, který se NEBOJÍ 3 směnného provozu!
- jsme otevření JUNIORNÍM kandidátům s dopravní/ logistickou školou, lidem z INTERNÍ logistiky i OSTŘÍLENÝM dispečerům
- dále se nesme bát komunikace v anglickém NEBO německém jazyce - ta je u nás na denním pořádku!

Náplň práce

- jsme stabilní společnost a rádi Vám poskytneme stabilní zázemí
- nebojíme se Vás odměnit za dobře vykonanou práci
- různorodá náplň práce!
- čeká Vás práce v malém a rodinném kolektivu

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427