Hledáme automechaniky nákladních vozů Plzeň

Plat: 30000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste zkušený automechanik nebo autoelektrikář?
Nebo jste absolvent v oboru, máte za sebou alespoň krátkou praxi?
Umíte opravit motor, převodovku, brzdy, spojky, filtry apod.?
- Zajistíte opravy a výměny jednotlivých dílů.
- Stanovíte diagnózy poruch nákladních vozů a opravy provedete buď na dílně nebo v terénu na výjezdu.

Zajímá Vás práce automechanika a nevadí Vám dvousměnný provoz?
Přidejte se do našeho týmu, máme 2 volná místa v Rokycanech - mzda dle Vašich zkušeností.

Nabízíme

- Máte odborné vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář
- Máte praxi v oboru NEBO jste čerstvý absolvent
-Technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost budete určitě potřebovat
-Řidičský průkaz skupiny B nutný a skupiny C velkou výhodou

Náplň práce

- Nabídneme Vám mzdu odpovídající Vašim zkušenostem
- Můžete se u nás jazykově vzdělávat
- Dostanete stravenky

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328