Hledáme datového analytika do týmu controllingu (Pardubicko) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme kandidáta s citem pro analýzy - ekonomického nebo IT zaměření.

Pozice je vhodná pro zkušené i pro juniorní kandidáty.
Nutná je komunikativní angličtina, budete se zabývat analýzami dat ze SAPu.

Práci Vás naučí kolegové. Alespoň krátká praxe v oboru je ale velkou výhodou. Důležitý je přehled a zájem o obor.

Místo výkonu práce: Pardubicko
Vaším úkolem bude hloubková analýza procesů a dat ze SAPu.
Budete tvořit reporty a dashboardy, predikci budoucího vývoje, tvořit datové modely.
Budete spolupracovat na měsíčních a ročních závěrkách.

Nabízíme

- mzdu probereme na pohovoru, Vaše zkušenosti oceníme atraktivní mzdou
- budete mít flexibilní pracovní dobu
- k měsíční mzdě máme také prémie, přispíváme na dopravu, penzijko, stravování
- máme výhodné volání pro Vás i členy rodiny
- od práce si ročně odpočinete na 5 týdnů

Náplň práce

- musíte se domluvit anglicky
- musíte mít výbornou znalost MS Excel a hodit se bude i Power BI
- oceníme zkušenosti s datovou analytikou
- výhodu budete mít, pokud se orientujete v MS Power Automate a Power Apps.
- měl/a byste být absolvent VŠ ekonomického nebo IT směru
- velkou výhodou bude i praxe v controllingovém oddělení výrobní společnosti
- měl/a byste mít alespoň nějaké povědomí o ekonomických procesech ideálně ve výrobní společnosti

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328