Práce ve slévárně - Ubytování zdarma až | 28 000 Kč Vsetín

Plat: 20000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vsetín, Zlínský
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Fyzická zdatnost
- Dobrý zdravotní stav
- Zkušenosti ze slévárny
- Ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme

- Dlouhodobá práce na smlouvu HPP
- Ubytování zdarma v blízkosti podniku
- Týdenní zálohy
- Nástup ihned
- Možnost kariérního růstu
- Firemní akce

Kolik si vydělám: Průměrný výdělek se pohybuje okolo 26 000 Kč, můžete dosáhnout až na 30 000 Kč
- Základ mzda 20 000 Kč - 25 000 Kč
- Přesčasy 25%
- SO+ NE 10%
- Noční příplatky 10%
- Svátky 100%

Náplň práce

* Samokontrola odvedené práce

* Manipulace s odpracovanými odlitky

* Ošetřuje a čistí svěřený stroj, provádí kontrolu chodu stroje

Aktuálně máme otevřené pozice formíř, tavič a brusič odlitků
1. Formíř a jádrař
- Obsluha technologických strojů a zařízení a odborné práce při výrobě forem a jader pro slévárenskou výrobu. Příprava formovacích, jádrových směsí a pomocných materiálů.

2. Tavič:
- Tavení železných a neželezných kovů v tavících agregátech a jejich dohotovení v zařízeních sekundárních metalurgie.

-3. Brusič:
- Broušení odlitků z šedé litiny ruční a stolní bruskou

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikol Kopřivová   +420 775 867 239