Montážní technik klimatizací a vzduchotechniky Pečky - okres Kolín

Lokalita pracoviště: Pečky - okres Kolín, Středočeský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vyučen v oboru chlazení, případně elektrikář se zkušeností s montážemi klimatizací

Nabízíme

• dobré platové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí
• pololetní odměny
• stravné

Místo práce: Pečky - okres Kolín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: femont@femont-vtz.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 25. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Femont VTZ, s.r.o.

Více informací o společnosti nalezente na www.femont-vtz.cz.

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719