Strojní zámečník - montér Dolní hejčínská 47/25, 779 00 Olomouc-Hejčín

Plat: 160 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Dolní hejčínská 47/25, 779 00 Olomouc-Hejčín, Olomoucký
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vyučen v oboru zámečník, popř. v příbuzném oboru
• svařovací průkaz, CO2 výhodou, popřípadě zajistíme zaškolení
• základní znalosti výkresové dokumentace
• práce v pracovní partě

Nabízíme

• nástupní mzda od 160 Kč/hod dle praxe a zkušeností
• motivační prémie
• příspěvek na podnikové stravování
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat
• příspěvek na důchodové pojištění 5% z hrubé mzdy
• sídlo firmy v těsné blízkosti centra města Olomouc
• MHD u vrátnice výrobního areálu firmy
• vlastní hlídané parkoviště v areálu firmy pro zaměstnance - pro auta, motocykly, kola
• zázemí stabilní české společnosti

Místo práce: Dolní hejčínská 47/25, 779 00 Olomouc-Hejčín

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: chytilova@mopos.com nebo tel.: 585 555 113 - Chytilová Irena - personální a mzdový útvar.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 25. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Moravské potravinářské strojírny, a.s.

Více informací o společnosti naleznete na www.mopos.com.

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719