Nástup do kmene, jednoduchá práce - Operátor, Seřizovač Volduchy

Plat: 27000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Volduchy, Plzeňský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* zkušenosti z výrobního prostředí, nejlépe s obsluhou strojního zařízení
* výborný zdravotní stav
* ochota pracovat na směny (12hodinové směny, ranní + odpolední, 4směnný provoz)
* zodpovědný přístup k práci, pečlivost

Nabízíme

* nástup ihned do kmene společnosti
* nástupní mzda 27.700,- Kč + příplatky a odměny, po zaškolení až 33.700,- Kč
* práce na hlavní pracovní poměr
* příspěvek na dojíždění
* stravenky
* až 26 dní dovolené
* propracovaný systém benefitů (Multisport karta, příspěvek na penzijní či životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify, odměny za životní a pracovní výročí...)

Náplň práce

* obsluha přiděleného strojního zařízení
* kontrola kvality
* základní úprava výrobních parametrů
* materiálové zásobování

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Dunková   +420 722 904 782