Automechanik Libchavy

Plat: 134 - 155 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Libchavy, Pardubický
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU/SŠ v technickém oboru
- Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- Náborový příspěvek 10 000 Kč
- Práce v jednosměnném provozu
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Zajímavou práci pro českou stabilní společnost
- Stravování v prostorách firmy nebo stravovací kartu
- Dovolenou navíc
- A další škálu benefitů jako věrnostní prémie, zvýhodněný tarif pro celou rodinu, příspěvek na penzijní či životní pojištění apod.

Náplň práce

- Různorodé pracovní úkony v návaznosti na aktuální výrobní procesy společnosti
- Montážní práce při výrobě autobusu
- Dodržování technologických postupů při servisních opravách
- Kontrola v průběhu montáže

SOR Libchavy spol. s r.o.

48
Libchavy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Klapková