Snídaňář / snídaňářka - práce na HPP nebo DPP (brigáda) Dolní Morava - okres Ústí nad Orlicí

Plat: 20000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní Morava - okres Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vzdělání odborné s výučním listem - vhodné i pro absolventy nebo rodiče na mateřské dovolené
• praxe v oboru - výhodou
• potravinářský průkaz
• přijemné a profesionální vystupování
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme

• práci na HPP nebo DPP
• stabilní zaměstnání
• možnost dlouhodobé spolupráce
• maximální podpora od celého týmu
• sleva na stravu
• bodová karta s možností využití po celém resortu
• příspěvek na dopravu, dále možnost ubytování přímo v areálu
• 25 dní dovolené
• firemní akce a práce v krásném horském prostředí
• mzdové ohodnocení 20 000 - 28 000 Kč (na základě vzdělání a praxe)

Místo práce: Dolní Morava - okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: 1. 6. 2021

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: matouskova@dolnimorava.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 25. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Horský Resort Dolní Morava - horské středisko v úžasném horském prostředí pod Králickým Sněžníkem s jedinečnou nabídkou celoročních aktivit a možností trávení volného času a dovolené s odpovědným přístupem k životnímu prostředí.

A k tomu ještě provozují stezku v oblacích, mamutí horskou dráhu, adrenalinový a trail park, dětské zážitkové parky a organizují firemní eventy.

Více informací o společnosti najdete na www.dolnimorava.cz.

Chcete se stát součástí týmu, který se neustále rozvíjí a nabízí spolupráci jak na HPP nebo DPP? Stát se součástí stabilní společnosti? Právě nyní probíhá výběrové řízení na pozici snídaňář/ka, tak neváhejte a přihlaste se!

Náplň práce:
• příprava a úklid snídaňových bufetů, jejich zabezpečení a doplnění chybějících položek
• zodpovědnost za přípravu jídel

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719