Technolog elektro - silnoproud Roudnice nad Labem

Lokalita pracoviště: Roudnice nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost v Ústeckém kraji hledá Technologa se zaměřením na silnoproud pro vlastní menší elektrárnu.

Co by Vás čekalo?
   •  Plánování preventivní údržby
   •  Metrologie
   •  Zajištění dodržování legislativy
   •  Zástup vedoucího elektrárny

Co od Vás čekáme?
   •  Platnou Vyhlášku 50, paragraf 6 a 7 (do a nad 1000 V)
   •  Zkušenost s vedením lidí výhodou
   •  Angličtina na úrovni komunikace
   •  Být zodpovědný a rozvážný – BOZP je zde velmi důležité

Co za to?
   •  FLEXIBILITA: Flexibilní pracovní doba, žádné směny
   •  ROZVOJ: Osobní i profesní rozvoj, který by Vám menší firma těžko nabídla
   •  TÝM: Budete mít příjemné kolegy i šéfa, v rámci zástupu povedete menší tým lidí
   •  BENEFITY: Čeká Vás velmi nadstandardní benefitní systém vč. příspěvku na dojíždění, stěhování, nástupní bonus aj.
   •  KULTURA: Fajn firemní kultura, přátelský kolektiv a dlouhodobá spolupráce v mezinárodní firmě s využitím angličtiny
   •  STRAVOVÁNÍ: Levné firemní stravování

Budeme se těšit na Váš životopis.

Klíčova slova: technolog, elektro technolog, silnoproud, zástupce vedoucího elektrárny, vedoucí, manažer, energetik, elektro inženýr, elektroinženýr, electro engineer, elektrics, elektrotechnika, energetika, energetics, vyhláška 50, paragraf 6,7, NN, VN, VVN, nízké napětí, vysoké napětí, velmi vysoké napětí, technolog, technologist, zástupce vedoucího, elektrárna, vedoucí elektrárny, rozvodna, rozvodny, metrologie, metrolog, angličtina, Ústecký kraj

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Šerá