Finanční kontrolor výrobních procesů Kopřivnice

Plat: 52000 - 57000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v oboru finance
- komunikativní AJ - slovem i písmem
- uživatelské znalosti programu SAP (CO/FI/MM)
- minimálně 3 roky zkušenosti s výrobními firmami, z automobilového průmyslu
- vynikající analytické myšlení (analýza dat z různých oddělení)
- perfektní znalost MS Office
- zkušenosti s implementací a kontrolou rozpočtů
- orientace ve výrobních nákladech (úspory)

Nabízíme

- plat dle zkušenostní kandidáta
- odměny/bonusy
- stravenky ve výši 100 Kč
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy a školení
- flexibilní začátek a konec prac. doby
- nástup ihned, popř. dohodou a přímo do kmene společnosti

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní závod, hledáme finančního kontrolora s orientací na snižování nákladů napříč organizací.

Hlavní náplň práce:
- měsíční analýza standardních nákladů
- pravidelné sledování vývoje režijních nákladů
- vyhodnocování efektivity výroby
- kalkulace výrobků
- navržení KPI pro výrobu, výzkum a vývoj, nákup
- navrhování společně s IT oddělením nové moduly SAP nebo jejich zdokonalování (pro lepší reporting všech oddělení)
- kontrola prodeje, z důvodu zajištění úspěchu obchodního oddělení

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Máchová   +420777356248