Skladník s obsluhou VZV Lukov u Zlína

Lokalita pracoviště: Lukov u Zlína, Zlínský
Vloženo před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SO s výučním listem
• oprávnění pro řízení VZV na min. 3,5 t
• vazačské zkoušky výhodou – zajistíme školení
• manuální zručnost, pečlivost, smysl pro pořádek
• fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme

• motivující finanční ohodnocení
• profesní růst a odborné vzdělávání
• zaměstnanecké benefity
• týden dovolené navíc

Místo práce: Lukov u Zlína

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@parabel.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 25. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je www.parabel.cz - zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s pětadvacetiletou působností v oblasti mezinárodního obchodu s ocelovými výrobky, kovovými konstrukcemi a zahajuje pod sesterskou firmou METAKO CZ vlastní výrobu na zpracování plechů, jejich vypalování CNC pálícím strojem.

Náplň práce:
• obsluha VZV nad 3,5 t a jeho údržba
• manipulace s materiálem ve výrobě
• obsluha jeřábu do 3,5 t
• příprava zboží pro expedici
• 1 směnný provoz
• dodržování pořádku na pracovišti a dodržování BOZP

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719