Vedoucí výrobní linky Pardubice

Plat: 29300 - 32700 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání SŠ/ÚSO technického směru výhodou
- praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky
- práce na PC
- základní znalost anglického jazyka výhodou
- zkušenosti s řízením lidí
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý den)
- pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- Naše výroba je čista a klimatizovaná.
- Kariérní růst
- Přesčasy jsou proplácené nebo si za ně vyberete náhradní volno - je to na vás.
- Pravidelné výplatní termíny nejpozději 10. den v měsíci.
- Většina jídel k obědu nebo večeři stojí 16 Kč.
- Za noční směnu dostanete stravenku v hodnotě 80 Kč
- Dovolenou poskytujeme 5 týdnů.
- Mobilní tarif s datovým balíčkem na internet nejen pro vás, ale i vaši rodinu.

Náplň práce

- řídí a koordinuje práci operátorů a jumperů výrobní linky, zajišťuje její plynulý chod
- vede požadovanou dokumentaci výrobního procesu dle stanovených předpisů a norem jakosti
- provádí požadované záznamy a sběr dat o výrobě a kvalitě výroby
- navrhuje a zodpovídá za realizaci nápravných opatření, kontinuální zlepšování, aktivně se podílí na zavádění změn v procesu
- provádí kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Sochová   +420 770 110 252