Servisní dispečer (helpdesk operátor) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, se sídlem na Praze 10, hledáme uchazeče/ky na pozici: Pracovník servisního dispečinku

Pozice je vhodná i pro absolventy (elektro zaměření školy výhodou), kteří mají zájem pracovat ve stabilní firmě se sídlem na Praze 10.

Náplň práce:

- Práce ve směnném provozu (denní/noční 12h směny) na pracovišti Helpdesk
- Komunikace s klienty, dodavateli, servisními techniky (telefonicky a e-mailem)
- Zpracovávání požadavků do trouble ticket systému
- Řešení požadavků týkajících se chodu významného datového centra a řešení alarmových stavů na technologiích datového centra
- Tvorba reportů

Požadavky:

- Znalost MS Office (MS Word, MS Excel)
- Znalost AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem)
- Časově flexibilní - ochota pracovat ve směnném provozu
- Týmový hráč
- Analytický přístup
- Schopnost řešit víc různých požadavků najednou

O zbytek se postaráme my a vše tě naučíme.

Nabízíme:

- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci ve stabilní firmě
- Nástup možný ihned
- Vhodné i pro absolventy

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková   602 234 660