Práce v Odolene Vodě, mzdový výdělek až 48000 Kč Pardubice

Plat: 32700 - 48000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Vzdělání v oboru (SOU technického směru – nástrojař, klempíř, lakýrník), praxe v oboru výhodou
• Pro pozice servisní technik a letecký mechanik podmínkou SŠ v oboru letecký mechanik nebo odpovídající praxi na pozici leteckého mechanika AČR nebo civilního letectví
• V případě pozice servisní technik se bude hodit i znalost AJ na úrovni alespoň B1

Nabízíme

• Mzdový výdělek pro:
o Klempíře až 32 762 Kč měsíčně
o Lakýrníky až 33 640 Kč měsíčně
o Nástrojaře až 34 200 Kč měsíčně
o Servisní techniky až 33 080 Kč měsíčně
o Letecké mechaniky až 42 600 Kč měsíčně
• Příspěvek na dopravu nebo ubytování až 6000 Kč
• 20 dní dovolené
• Další benefity

Náplň práce

Co pro u nás můžete dělat? Pokud máte odpovídající praxi, můžete například:
• Sestavovat přípravky, nástroje a měřidla nebo třeba řezat závity jako nástrojař
• Pilovat podle šablon nebo lícovat a nýtovat díly jako klempíř
• Brousit, kytovat a míchat barvy jako lakýrník
• Létat po světě a opravovat letadla jako servisní technik
• Montovat systémy a agregáty letounu jako letecký mechanik

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Hofman   +420 774 000 627