Prodejce instalatérských potřeb Ostrava

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání (TZB – velkou výhodou), obor lze nahradit praxí na obdobné pozici (rychleji se budete adaptovat!),
uživatelské ovládání nástrojů MS Office,
ŘP sk. B – aktivní řidič,
samostatnost, orientaci na zákazníka, flexibilita a pozitivní myšlení!

Nabízíme

stabilní zaměstnání v prosperující společnosti,
zaškolení zkušenými kolegy z oboru,
možnost pracovního postupu,
pracovní poměr na dobu neurčitou,
týden dovolené navíc,
2 dny placeného zdravotního volna,
stravenky ve výši 90 Kč,
zajímavá sleva na veškeré zboží,
zvýhodněné volání v síti O2 i pro členy rodiny,
MultiSport karta za zvýhodněnou cenu,
Cafeteria Systém ve výši 6 000 Kč ročně,
příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě,
a mnohé další odměny (za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, ...).

Náplň práce

budete naceňovat a realizovat zakázky přidělenému portfoliu zákazníků,
s tím se pojí zpracování prodejních nabídek a objednávek,
zároveň je potřeba vyřídit administrativu spojenou s realizací zakázek a v neposlední řadě poslat faktury,
jste-li schopni zároveň spolupracovat s ostatními členy obchodního týmu, máte vyhráno.

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

U Velké ceny 4
Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Sofková   601085657