Vedoucí výrobního celku - Projektový specialista (m/ž) Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- znalost požadavků IATF 16949
- komunikativní znalost AJ (komunikace na denní bázi)
- zkušenost s vedením projektů (ideálně automotive)
- znalost technické dokumentace
- znalost MS Office, MS Project a  ERP systémů

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou
- příspěvek na penzijní připojištění
- 25 dní dovolené
- zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
- odborný rozvoj a vzdělávání
- hrazené očkování proti chřipce
- závodní jídelna s dotovanými jídly

Náplň práce

- vedení projektů
- kompletní řízení výrobního celku (plánování, výroba, logistika, kvalita, technologie)
- přímá zodpovědnost manažerovi výroby
- vedení přibližně 30 zaměstnanců
- zajištění plnění KPI a kontinuálního zlepšování
- podílení se na relokaci výrobních programů v rámci společnosti
- pravidelný reporting

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová