Projektant – s autorizací Statik Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury (pozemní, železniční i podzemní stavitelství) se sídlem v Praze
• Komplexní projektová činnost na projektech pozemních staveb – provádění statických výpočtů, tvorba výkresové dokumentace
• Týmová spolupráce
• Řešenou oblastí jsou zejména objekty typu metro a návazné stavby, nádražní budovy, zastávky, administrativní objekty, depa veřejné dopravy, objekty P+R, rekonstrukce historických objektů apod.

Nabízíme

• Perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na plný úvazek
• Systematické vzdělávání a profesní rozvoj
• Motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
• Kariérní růst
• Pružná pracovní doba

Náplň práce

• VŠ vzdělání, autorizace v oboru Statika a dynamika staveb
• Praxe na obdobné pozici
• Znalost programu AutoCAD, SCIA, GEO
• Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
• ŘP sk. B – výhodou

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Kalina