Projektant pro měření a regulace Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury (pozemní, železniční i podzemní stavitelství) se sídlem v Praze
• Práce na projektech v části MaR
• Konzultace s klientem
• Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
• Koordinace a vedení části projektu – spolupráce s kolegy

Nabízíme

• Perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na plný úvazek
• Systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace)
• Motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
• Kariérní růst
• Pružná pracovní doba

Náplň práce

• SŠ nebo VŠ nejlépe v oboru ASŘTP (automatické systémy řízení technologických procesů) nebo elektro
• Pracovníka se zájmem a znalostmi elektrotechniky, měření a regulace, systémy řízení budov
• Znalost práce s MS Office (word, excel, access)
• Znalost SW Autocad s praxí
• Znalost Řídících systémů: SAIA, GE-EMERSON, WAGO výhodou.
• Znalost SW E-PLAN výhodou
• Praxe v oboru výhodou
• Vyhláška 50/78 sb. §10
• Řidičský průkaz sk. B
• Spolehlivost
• Zodpovědnost při řešení zadaných úkolů
• Schopnost samostatného řešení zadaných úkolů
• Zkušenosti na obdobné pozici

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Kalina