Pracovník kvality / výrobní kontroly Kuřívody v Ralsku

Lokalita pracoviště: Kuřívody v Ralsku, Liberecký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- středoškolské vzdělání technického směru
- praxe v automotive, praxe na úseku kvality
- znalost AJ
- ŘP sk. B
- aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- plně hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměna za přivedení nového kolegy 10.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
- možnost zajímavého posunu na vyšší pozici v případě zájmu a dobrých výsledků

Náplň práce

- uplatňování QMS v každodenní praxi
- dodržování zásad dle příručky kvality
- dodržování normy IATF 16949
- dodržování zákaznických požadavků na kvalitu
- provádění vstupní kontroly nakupovaných materiálů dle stanovených postupů
- provádění mezioperační kontroly při výrobě dílů
- provádění výstupní kontroly dílů před odesláním do kooperací a před jejich odesláním zákazníkovi
- provádění namátkové kontroly balení dílů

KV Final s.r.o.

44
Čtveřín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová   725 435 914