Pracovník expedice Doubí u Turnova

Lokalita pracoviště: Doubí u Turnova, Liberecký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SOU vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohloubení kvalifikace
- plně hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměna za přivedení nového kolegy 10.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
- možnost zajímavého posunu na vyšší pozici v případě zájmu a dobrých výsledků

Náplň práce

- zajištění expedice, výrobků z firmy dle metody FIFO
- provádění výstupní kontroly, uvolnění a označení výrobků
- dodržování bezpečné manipulace s výrobky při jejich balení tak, aby nedošlo ke zhoršení jejich jakosti
- bezpečnou manipulaci s obalovým materiálem
- balení dílů a používání obalů dle balících předpisů
- spolupráci na tvorbě balících předpisů
- kontrolu čistoty obalů před jejich použitím
- provádění záznamů o prováděných kontrolních činnostech

KV Final s.r.o.

44
Čtveřín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová    725 435 914