Dílenský technik servisu a oprav technických zařízení. Hradec Králové

Plat: 35.000,- až 40.000 Kč
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nová pracovní nabídka na pozici servisní technik - práce na dílně !

Požadujeme:
- SOŠ, SPŠ - zaměření vzdělání - průmyslová automatizace, elektro, slaboproud, opravy elektromechaniky,
- vyhl. 50, §5 nebo §6, možno doplnit,
- znalost slaboproudé techniky,
- očekáváme zručnost, smysl pro detail, přesnost a důslednost, zájem o osobní rozvoj, logické myšlení v diagnostice oprav,
- schopnost samostatného vystupování,
- zájem o osobní rozvoj.

Nabízíme

Nabízíme:
- Odborný růst,
- práce na HPP ( možno i na ŽL),
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání,
- stabilní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu,
- mobilní telefon,
- sleva na firemní výrobky/služby,
- flexibilní začátek/konec pracovní doby,
- zdravotní volno/sickdays,
- firemní akce pro zaměstnance.

Náplň práce

Náplň práce - popis pracovních činností:
- Činnost samostatného servisního technika se zaměřením na opravy a údržbu strojů a zařízení,
- hlavní náplní práce jsou opravy a údržba vysokotlakých čerpadel, točivých elektrických strojů,
- zabezpečení provozu, seřízení a programování strojů a zařízení,
- spolehlivost, pracovní nasazení.

PROFI-MEN, s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček   495 512 582