Vedoucí správy majetku ve výrobní společnosti Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro výrobní korporátní společnost hledáme energického a proaktivního kandidáta, který zastane funkci vedoucího správy majetku. Jste technický typ, máte zkušenosti na obdobné pozici a hledá kariérní výzvu?

Dejte nám o sobě vědět!

co vás čeká:
zajištění činností pro správu budov a areálů
výběr dodavatelů, služeb a zařízení
odpovědnost za evidenci, zabezpečení revizí a údržby majetku
vedení projektů ze svěřené oblasti
vedení legislativou požadované dokumentace
plánování a evidence spotřeby energií
zajištění evidence a likvidace odpadů
vedení týmu (1 - 2 osoby)
jednání s orgány státní správy

co vám nabízíme:
různorodou práci v korporátní společnosti
možnost seberealizace
adaptační programy
flexibilní pracovní dobu
týden dovolené navíc
balíček benefitů (Sodexo Cafeteria, firemní akce, zvýhodněné tarify, věrnostní a další odměny)

co od vás očekáváme:
vzdělání technického směru (SŠ/VŠ)
praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě
legislativní znalosti odpadového hospodářství a energetiky
dovednost prioritizace úkolů a požadavků
časovou flexibilitu
pozitivní myšlení
angličtina výhodou ne podmínkou
ŘP sk. B

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Tučková