Technolog 50 000 Kč + krásné bonusy Semily

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Semily, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ, VŠ technického oboru (strojírenství)
- Dokážeš tvořit a zpracovávat standardní technologické postupy a podmínky pro typově opakovanou strojírenskou výrobu
- Zkušenosti s praktickým používáním standardních technik – SPS, 8D, 5 WHY, FTA
- Praxe s používáním interního SW – QAD
- MS Office ovládáš levou zadní
- Znalost metodik a norem FMEA, KP, PCS, IATF 16949, ISO 9001
- Anglický jazyk no úrovni středně pokročilý - (B2)

Nabízíme

- Krásné finanční ohodnocení 50 000 Kč (dle zkušeností)
- 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
- Bonusy a prémie – je pro tebe připraven nadstandardní balíček bonusů
- Stravenky 120 Kč
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1800 Kč
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Zajímavou práci v perspektivní společnosti s celosvětovou působností
- Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci

Náplň práce

- Monitoring stávajících výrobních procesů z hlediska dodržování stanovených technologických postupů
- Zodpovědnost za sběr a analýzu příslušných dat k výkonnosti (KPI) a návrh změn pro zlepšení
- V rámci TPV spolupracovat v týmu na APQP
- Poskytovat metodickou a praktickou pomoc při výrobě na jednotlivých operacích výroby
- Tvořit výkresovou dokumentaci k výrobkům
- Zpracovávat technologické postupy s ohledem na optimální využití technologických pracovišť, s cílem zvyšování produktivity

ProJobEU s.r.o. Ostrava

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adam Krumpl   +420722965222