Inženýr zákaznické kvality + svět plný benefitů! Plzeň-jih

Lokalita pracoviště: Plzeň-jih, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Minimálně SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
- Nemáš problém komunikovat se zákazníky v angličtině – pokud umíš i německy je to výhoda
- Samostatný, strukturovaný způsob práce a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme

- Krásné finanční ohodnocení (dle zkušeností)
- 25 dní dovolené – u nás budeš mít čas na pořádnou dovolenou
- Čekají Vás letní a zimní prémie – 13. mzda
- Čisté a moderní prostředí
- Částečně flexibilní pracovní doba
- Máme pro Vás Benefit program Cafeteria Sodexo
- Na oběd si můžete zajít do naší kantýny za 35 Kč.
- Možnost profesního rozvoje absolvováním odborných a jazykových školení

Náplň práce

- Komunikace se zákazníkem a řešení zákaznických reklamací
- Tvorba 8D reportů
- Analýza příčin a definice opatření k zákaznickým reklamacím
- Podílet se na revizích FMEA – budeš je i upravovat
- Příprava a účast při zákaznických návštěvách a telekonferencích
- Školení personálu ve vztahu k 8D a jeho analýzám a opatřením

ProJobEU s.r.o. Ostrava

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adam Krumpl   +420722965222