Operátor/ka výroby - Kuřim

Plat: 115 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kuřim, Jihomoravský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pečlivost a samostatnost
Zručnost, rychlost
Chuť pracovat a učit se novým věcem
Český nebo slovenský jazyk podmínkou

Nabízíme

Pracovní poměr na HPP
115,- Kč/hod. Mzdový výdělek v průměru 25.000, - Kč
Směny: (12ti- hodinové směny) : 2x denní, - den volna, 2x noční – 3 dny volna
13 plat
Bonusy za produktivitu 0 - 1.500,- Kč
Bonusy za přesčasy
Věrnostní bonus po odpracovaném roce 1.000, - Kč / měsíčně
Bonus za splněný fond 1.000, - Kč/ měsíčně
Další možnost bonusu při odpracování nad 190hod/ 1.000, - Kč / měsíčně
Bonus za doporučení nového zaměstnance 3.000, - Kč
Příspěvek na dopravu 0 - 2.500 Kč, dle vzdálenosti, nebo zajištěna doprava
Příspěvek na ubytování po splnění fondu 2.000, - Kč, nebo firemní bydlení
Možnost záloh každý týden
Zaškolení

Benefity:
Dotované stravné
Možnost zaměstnaneckého mobilního tarifu
Zřízení bankovního účtu

Náplň práce

Pro našeho klienta, který je zaměřen na výrobu produktů pro automobilový průmysl, kabeláže pro připojení airbagu, kabelové svazky, pojistkové skříně, konektory s příslušenstvím pro xenonová světla a další produkty.

SIMIX MORAVA s.r.o.

Brno
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Lenka Jakšlová