Telefonická péče o stávající zákazníky České spořitelny Olomouc

Plat: 12600 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- práci zkrácený úvazek (30 hodin týdně)
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

- odborné školení pro Váš osobní i kariérní růst
- stravenkový paušál 75,-
- 5 týdnů dovolené
- progresivní bonusový systém (až 15.000,- výkonnostní bonus)
- pevný výplatní termín
- kolektiv všech věkových kategorií
- dlouhodobou a spolehlivou spolupráce
Benefity pro zaměstnance:
- horké nápoje (káva, čokoláda, čaj) neomezeně a zdarma
- multisport karta s možnosti využití po celé ČR
- hodinové příplatky za prodejní výsledky
- individuální projektové motivační odměny
- vstupenky zoo Olomouc, Praha
- shell karta

Náplň práce

PÉČE A ZVÝHODŇOVÁNÍ SLUŽEB STÁLÝCH KLIENTŮ
Máme nová místa na projektu České spořitelny. Možnost práce i formou brigády, či zkrácených úvazků. Nepotřebujete praxi, vše Vás rádi naučíme!

Náplň práce:
- telefonický kontakt se stálými zákazníky
- nabídka a prodej připojištění karet a osobních věcí
- práce v interních systémech
- optimalizace zákazníkových služeb
- komunikace na profesionální úrovni

Conectart s.r.o.

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Helena Kristová   730 779 977